selamlar

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

selamlar

Mesaj  Enver DOYMAZ Bir Paz 02 Kas. 2008, 00:16

Sitenizle bugün tanıştım. Sanırım çok geç kalmışım ben. Ama olsun, sonunda böyle bir sitenin var oluşu bile beni çok mutlu etti. Artık bu siteye sık sık girerim. İnş. arkadaşlarıma ulaşarım. Ben ilgili bölümde de yazdım, 1990 mezunuyum. C Şubesinde okudum.
Site çok güzel, ancak siteye daha fazla katılımın olması lazım. İnş. sitemize katılım artar.
Fotoğraflar bölümünü ziyaret ettim. İnanın o kadar daldım ki... O kadar hüzünlendim ki... Diyecek bişey bulamıyorum. Şu an çok duyguluyum. Bende de o yıllarda çekilmiş çok güzel fotoğraflar var, bunları nasıl paylaşabilrim, bilemiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Herkese sevgilerle...

Enver DOYMAZ
Yeni Üye
Yeni Üye

Okula Giriş Yılı : 1988
Memleket : Elazığ
Görev Yeri : MERSİN

Geri: selamlar

Mesaj  Leyla GÜNDÜZ ATÇEKEN Bir Paz 02 Kas. 2008, 15:44

Öncelikle hoşgeldiniz.Üyelerimiz ulaşabildikleri arkadaşlarına sitenin ve forumun varlığını duyurursa forum hızla gelişir.Kaplumbağa hızıyla ilerlediğimizin farkındayız.Foruma üye olan arkadaşlar,mesaj yazıp mezun oldukları yıllara kendilerini eklemiyorlar. Bir mesaj yazmadan sadece üye olarak siteye eklenmediği için sitem eden arkadaşlar var.Ufuk(YÖNETİCİMİZ ,SİTE KURUCUMUZ)) bey sağolsun.Çokemek verdi.Ancak bir kaç kişinin gayretiyle olacak gibi değil.Hepimizin taşın altına elimizi koymamız lazım.
Fotoğraf ekleme sitemizin duyurular bölümünde açıklanmıştır.Yine sorun yaşarsanız yardımcı oluruz.Teşekkür ediyoruz.

Asil Öğretmen
Asil Öğretmen

Okula Giriş Yılı : 1984
Memleket : KAMAN / KIRŞEHİR
Görev Yeri : Cumhuriyet İ.O. - Kdz. EREĞLİ

http://latceken.sitemynet.com

tanışma

Mesaj  Kadir AKKOÇ Bir Cuma 14 Kas. 2008, 00:22

Siteyi yeni buldum.Çocuklar kadar sevindim.benim 3 yılım Bolu' da geçti.O günleri çok arıyorum malesef bulamıyorum.Sizlere çok teşekkür ederim.İki yıl beraber kaldığımız HİDAYET arkadaşımın adını görünce çok sevindim. bu site ile iletişim kurarsak daha mutlu olurum.cep numaramıda yazayım. belki arar.05442430450
Manisa Turgutlu ARİF CANPOYRAZ İLKÖĞRETİM OKULU birinci sınıfları okutuyorum.herkese selamlar.
Kadir AKKOÇ
Yeni Üye
Yeni Üye

Okula Giriş Yılı : 1984
Memleket : manisa-turgutlu
Görev Yeri : turgutlu -arifcanpoyraz .ilköğ.ok

merhaba

Mesaj  Nezihe DOĞAN Bir Ptsi 02 Mart 2009, 21:12

ben 1988 mezunuyum.sitenizi görünce kalbim pırpır etti. gözlerimin önünden o yıllar film şeridi gibi geçti. Nazife Hanım ,Şevket bey ile hala görüşüyoruz. Yazın Antalyada görüşmeye çalışıyoruz.sizlere teşekkür ediyorum sitede emeği geçenlere . Very Happy

Nezihe DOĞAN
Yeni Üye
Yeni Üye

Okula Giriş Yılı : 1986
Memleket : ankara
Görev Yeri : antalya

Geri: selamlar

Mesaj  Sponsored content

Sponsored content

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön